KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Viyana'da Büyük Elçimiz Ozan Ceyhun İle Karşılaşıldı
![Viyana'da Büyük Elçimiz Ozan Ceyhun İle Karşılaşıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_10/17230024_CAD74CEF-55B1-4A61-AE74-798C7B00DE89.jpg)
Darıca Milli Eğitim Müdürlüğü uhdesinde yürütülen ,Erasmus+ KA220SCH School toward the 3E projesi kapsamındaki Viyana hareketliliğinde; işletmesini Bekir beyin yaptığı Restorantta karşılaştığmız ,Viyana Büyük Elçimiz Sayın Ozan CEYHUN'un yakın ilgi alakası, sanatçı Uğur IŞILAK'ın samimi yaklaşımı için teşekkürlerimizi arz ediyoruz.