KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Süreyya Yalçın Ortaokulu Ziyareti
![Süreyya Yalçın Ortaokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/03111337_photo_2018-10-03_10-50-54.jpg)
Yeni sıraları gelirken Kaymakamımız Sayın Ömer KARAMAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail OĞUZ Süreyya Yalçın Ortaokulunda bulundular ve sonrasında sınıfları ziyaret ettiler. Okul müdürü ve okul aile birliğinin daveti üzerine kahvaltıya katılarak velilerle buluştular..Ayrıca Kaymakamımız Okul Müdürüne çalışmalarından dolayı ödül verdiler.