KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Robotik ve Kodlama Öğretmen Eğiticisi Programı
![Robotik ve Kodlama Öğretmen Eğiticisi Programı](/meb_iys_dosyalar/2018_02/12100241_photo_2018-02-12_09-54-46.jpg)
Gebze Yüksek Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Robotik ve Kodlama Öğretmen Eğiticisi Programına ilçemiz Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri de katıldı ve eğitim aldılar. Darıca Milli Eğitim Müdürümüz İsmail OĞUZ´da öğretmenlerimizi yalnız bırakmayıp ziyaret ettiler..GETÜ rektörü Prof Dr Haluk GÖRGÜN ve GETÜ Sürekli Eğitim Merkezi müdürü Doç Dr Bünyamin COŞUT ‘a teşekkür ederiz..