KOCAELİ DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen ve Öğrenci Yazarlar Kitap Fuarında

Öğretmen ve Öğrenci Yazarlar Kitap Fuarında

           Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 8. si düzenlenen Kitap Fuarı´nda İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nün desteğiyle açılan Öğretmen ve Öğrenci Yazarlar standında Darıca ilçemizden öğretmenler de katılımda bulunmuşlardır. Darıca Fen Lisesi  matematik öğretmenleri Gökmen VAROL ve Ünal ÇAKIR ile Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi matematik öğretmeni Emre KAYA, 9-10 ve11. sınıflar için hazırladıkları Matematik Ders İşleme Defteri´ni tanıtmak amacıyla fuarda yerlerini aldılar.

           Öğretmenlerimiz, Matematik Ders İşleme Defterlerini öğrencilerin konuyu anlama ve pekiştirmelerine yönelik akıllı defter tarzında hazırladıklarını, öğrencilerin öğretmene bağlı kalarak ders işlemelerini amaçladıklarını ve bu kitaplarını akıllı tahta sunumları ile de desteklediklerini belirttiler. Ayrıca bu kitap serisinin öğrenci ve öğretmenlerimizin işlerini kolaylaştırdığını ve derslerin böylece daha verimli ve eğlenceli işlenebilmesini sağladığını dile getiren öğretmenlerimiz, 15 yıldan beri Darıca ilçemizde çeşitli okullarda görev yapmakta olup ikinci kez Kitap Fuarına katılmanın heyecanını yaşamakta olduklarını belirttiler.

            Darıca İlçe Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail OĞUZ, Darıca Fen Lisesi müdürü Sayın İbrahim BALKAYA, Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi müdürü Sayın Osman TAŞKIN ve Darıca Aslan Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Sayın Küçük Mehmet GÜL, öğretmenlerimizi fuar standında ziyaret etmiş ve başarılarını kutlamışlardır. İki yıldır kitap fuarına katılım konusunda öğretmenlerimizi desteklediklerini belirten Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail OĞUZ, öğretmenlerimizi gayreti ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etmiş ve birlikte hatıra fotoğrafı çektirmişlerdir.

20-05-201620-05-2016

Kazım Karabekir Mahallesi Şehit Zafer Tuygun Sokak No.8 41700 Darıca/KOCAELİ - 0262 745 76 28 0262 745 76 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.