KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mustafa Kemal İlkokulundan Dünya Diyabet Günü Etkinliği
![Mustafa Kemal İlkokulundan Dünya Diyabet Günü Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2018_11/15141727_photo_2018-11-15_14-10-35.jpg)
Mustafa Kemal İlkokulu Diyabet Farkındalık günü dolayısıyla DarıcaPark AVM ve Afşinbey Lisesi ile birlikte diyabet konusunda DarıcaPark AVM ´de farkındalık etkinliğinde bulundu.
Etkinlikte AVM de bulunan kişilerin kan şeker ölçümü yapılıp ardından kan şeker değerlerinin yazılı olduğu kartlar ve bilgilendirme broşürleri dağıtıldı.