KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müfredat yenileme ve değişiklik çalışmaları semineri
![Müfredat yenileme ve değişiklik çalışmaları semineri](/meb_iys_dosyalar/2017_09/22115924_IMG-20170922-WA0028.jpg)
Darıca Deniz Yıldızları MTAL konferans salonunda 05.09.2017 tarihinde Darıca, Çayırova ve Dilovası matematik öğretmenlerine , ortaokul matematik dersi yenilenen müfredat programını, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail OĞUZ´un katılımıyla tanıttık.
KOCAELİ- Darıca Deniz Yıldızları MTAL konferans salonunda 05.09.2017 tarihinde Darıca, Çayırova ve Dilovası matematik öğretmenlerine , ortaokul matematik dersi yenilenen müfredat programını, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail OĞUZ´un ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Alparslan ŞAHİN´in katılımıyla Matematik öğretmeni Mustafa Çağdaş ÇANDIR tarafından katılan öğretmenlere yenilenen öğretim programı tanıtıldı.Sonrasında diğer branşlar içinde çalışmalara devam edildi.![22-09-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_09/k_22115850_IMG-20170922-WA0030.jpg)
![22-09-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_09/k_22115449_IMG-20170922-WA0028.jpg)
![22-09-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_09/k_22115448_IMG-20170922-WA0027.jpg)
![22-09-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_09/k_22115447_IMG-20170922-WA0026.jpg)
![22-09-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_09/k_22115446_IMG-20170922-WA0024.jpg)
![22-09-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_09/k_22115445_20170907_102512.jpg)
![22-09-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_09/k_22115444_20170907_102448.jpg)
![22-09-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_09/k_22115443_20170907_102437.jpg)
![22-09-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_09/k_22115442_20170907_102415.jpg)
![22-09-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_09/k_22115441_20170907_102405.jpg)
![22-09-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_09/k_22115440_20170907_102353.jpg)