KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Akif Ortaokulu Ziyareti
![Mehmet Akif Ortaokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_09/11112737_photo_2018-09-11_11-25-25.jpg)
Mehmet Akif Ortaokulunda yürütülen Erasmus+ projesinin içeriğini anlatan Erasmus+Projemiz ve Biz isimli dergiyi Müdürümüz Sayın İsmail OĞUZ´u ziyaret ederek taktim ettiler. Ziyarete gelen Okul müdürü Fetullah ÇAMLICA ve ogretmenlerimiz İrem KAYIKÇI, Abdulbaki DAĞ, Savaş YÖRÜK, Abdülkadir Emre POSOS , Yunus KURT´a teşekkür ederiz. Projeye emek veren herkesi tebrik ederiz