KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"İlk Ses, İlk Nefes, İlk Harf Ormanı" Projesi
![](/meb_iys_dosyalar/2019_09/06141546_photo_2019-09-06_14-02-33.jpg)
* Darıca Belediyesi ile Darıca Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklığında gerçekleştirilen "İlk Ses, İlk Nefes, İlk Harf Ormanı" projesi kapsamında ilkokul birinci sınıfa başlayan öğrencilerimize fidan dağıtımı yapıldı. * Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulunda gerçekleşen etkinlikte Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Darıca Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz yeraldı ve öğrencilerle fidan dikimi gerçekleştirildi.