KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. ÇALIŞTAY´IN ÜÇÜNCÜ AYAĞI SOSYAL BİLGİLER BRANŞ ÖĞRETMENLERİYLE YAPILDI
![2. ÇALIŞTAY´IN ÜÇÜNCÜ AYAĞI SOSYAL BİLGİLER BRANŞ ÖĞRETMENLERİYLE YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_03/29214700_20170329_161842.jpg)
Çalıştay´ın devamı olarak 2. Çalıştay´ın 3. ayağı Sosyal Bilgiler Öğretmenleriyle İlçe Milli Eğitim´ de Müdürümüz İsmail OĞUZ ve Şube Müdürümüz Alparslan ŞAHİN başkanlığında gerçekleştirdik.Hergün bir branş olacak şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Emek veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.