KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HALİDE EDİP İLKOKULU ÇOK AMAÇLI SALON AÇILIŞI
![HALİDE EDİP İLKOKULU ÇOK AMAÇLI SALON AÇILIŞI](/meb_iys_dosyalar/2018_01/02135618_25552169_1524218957654794_8844268073971421741_n.jpg)
Sayın Kaymakamımız ; Ömer KARAMAN ile birlikte İlçe Milli eğitim müdürümüz İsmail OĞUZ ,Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer BIYIK,mahalle muhtarımız,hayırsever işadamımız İbrahim Pilavcının Darıca Halide Edip İlkokulu ´nda resterasyon ettirdigi okulun çok amaçlı salonunu hizmete açıp okulda öğrenci, öğretmen ve velilerle sohbet edip incelemelerde bulundular.