KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gökşen Mustafa Yücel TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı ve Bilim Şenliği
![Gökşen Mustafa Yücel TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı ve Bilim Şenliği](/meb_iys_dosyalar/2018_04/26144138_photo_2018-04-26_14-10-55.jpg)
Liselerimizden Gökşen Mustafa Yücel Anadolu Lisesinde Tübitak 4006 Bilim Fuarı ve Bilim Şenliğini gerçekleştirdik. Bilim fuarı Müdürümüz Sayın İsmail OĞUZ, Belediye Başkanımız Sayın Şükrü KARABACAK, Şube Müdürlerimizden Sayın Alparslan ŞAHİN´ in katılımıyla gerçekleşti. Bütün öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder çalışmalarının devamını dileriz.