KOCAELİ DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Girişimcilikteki Çeşitlilik Projesi

Avrupa Birliği destekli Hayatboyu Öğrenme Programı çerçevesinde Öğretmen Füsun Erdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesince yürütülen “ Girişimcilikteki Çeşitlilik” Projesi yürütülmektedir.  Bulgaristan, Litvanya, Romanya, İspanya’dan öğretmen ve öğrenciler çalışmalara katılmak üzere ilçemizde 2-6 Mart 2015 tarihleri arasında Öğretmen Füsun Erdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesince misafir edileceklerdir.
Girişimcilikteki Çeşitlilik Projesi

Avrupa Birliği destekli Hayatboyu Öğrenme Programı çerçevesinde Öğretmen Füsun Erdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesince yürütülen “ Girişimcilikteki Çeşitlilik” Projesi yürütülmektedir. 

Bulgaristan, Litvanya, Romanya, İspanya’dan öğretmen ve öğrenciler çalışmalara katılmak üzere ilçemizde 2-6 Mart 2015 tarihleri arasında Öğretmen Füsun Erdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesince misafir edileceklerdir.

İlk gün Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail OĞUZ, Şube Müdürü Savaş GÜLTEKİN, Şube Müdürü Alparslan ŞAHİN´in de katılımlarıyla Bayramoğlu “Paradise Island” otelde misafir ülkelerin öğrencileri, hazırladıkları son yıllarda internet kanalıyla girişimcilikte öne çıkan “e-ticaret” konulu sunumlarını yapmışlardır.

Ayrıca ülkemizde bu konuda önemli bir gelişme gösteren Sabancı Grubu “kliksa.com”  şirketinden “Ürün ve İş Geliştirme Müdürü”  Sn. Ahmet ABAMOR tarafından bu çalışmalarda ışık tutacak bir sunum yapmak üzere toplantıya katılmışlar, girişimcilik alanına ilgi duyan öğrencilerimizden gelecek soruları da cevaplandırmışlardır.

Sağlık Meslek AB ProjeSağlık Meslek AB ProjeSağlık Meslek AB ProjeSağlık Meslek AB ProjeSağlık Meslek AB ProjeSağlık Meslek AB ProjeSağlık Meslek AB ProjeSağlık Meslek AB ProjeSağlık Meslek AB ProjeSağlık Meslek AB ProjeSağlık Meslek AB Proje

Kazım Karabekir Mahallesi Şehit Zafer Tuygun Sokak No.8 41700 Darıca/KOCAELİ - 0262 745 76 28 0262 745 76 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.