KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Faik Şahenk İlkokulunda Yerli Malı Haftası
![Faik Şahenk İlkokulunda Yerli Malı Haftası](/meb_iys_dosyalar/2018_12/19160313_photo_2018-12-19_15-27-33.jpg)
Faik Şahenk İlkokulu Yerli Malı Haftası Etkinliklerine Belediye Başkanımız Sayın Şükrü KARABACAK ve Kaymakamımız Sayın Ömer KARAMAN katıldılar . Etkinlikte 7 bölgemizin kıyafet, eşya ve yiyecekleri tanıtıldı. Öğrencilerin çok mutlu olduğunu bu etkinlik büyük ilgi gördü . Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
#daricamem #darica #yerlimalı #yerlimalıhaftası