KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerine e-Twinning Eğitimi
![Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerine e-Twinning Eğitimi](/meb_iys_dosyalar/2018_02/09105712_photo_2018-02-09_10-15-25.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi PEK üyesi Sayın Sinan SARI tarafından ilçemiz bilişim teknolojileri ve yazılım öğretmenlerine e-Twinning eğitimi verilmiştir. Eğitim esnasında Müdürümüz Sayın İsmail OĞUZ´da öğretmenlerimizi yalnız bırakmamıştır. Sinan bey başta olmak uzere Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Öğretmenlerimize katkıda bulunmak için bunun gibi faaliyetlerimiz devam edecektir.