KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ayfer Gazanfer İlkokulu Karne Töreni
![Ayfer Gazanfer İlkokulu Karne Töreni](/meb_iys_dosyalar/2018_01/19150953_photo_2018-01-19_13-59-07.jpg)
Ayfer Gazanfer Ilkokulunun hazırlamış olduğu karne törenine Kaymakamimiz Sayin Ömer KARAMAN , Emniyet Müdürümüz Sayın Hasan AYDOĞAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail OĞUZ katıldılar. 1 dönemi geride bıraktığımız bu eğitim-öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılarının devamini dileriz. Herkese iyi tatiller.