KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. ÇALIŞTAY´IN İKİNCİ AYAĞI MATEMATİK BRANŞ ÖĞRETMENLERİYLE YAPILDI
![2. ÇALIŞTAY´IN İKİNCİ AYAĞI MATEMATİK BRANŞ ÖĞRETMENLERİYLE YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_03/29130011_20170328_160250.jpg)
Çalıştay´ın devamı olarak 2. Çalıştay´ın 2. ayağı Matematik Öğretmenleriyle İlçe Milli Eğitim´ de Müdürümüz İsmail OĞUZ ve Şube Müdürümüz Alparslan ŞAHİN başkanlığında gerçekleştirdik.Ayrıca Maarif Müfettişi konuk olarak katıldı.Hergün bir branş olacak şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Emek veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.