KOCAELİ
DARICA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. ÇALIŞTAY´IN ALTINCI AYAĞI İNGİLİZCE BRANŞ ÖĞRETMENLERİYLE YAPILDI
![2. ÇALIŞTAY´IN ALTINCI AYAĞI İNGİLİZCE BRANŞ ÖĞRETMENLERİYLE YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_04/01134654_20170401_105542.jpg)
Çalıştay´ın devamı olarak 2. Çalıştay´ın 6. ayağı İngilizce Öğretmenleriyle İlçe Milli Eğitim´ de Müdürümüz İsmail OĞUZ ve Şube Müdürümüz Alparslan ŞAHİN başkanlığında gerçekleştirdik.Hergün bir branşla çalıştık ve bugün son branşla buluştuk.Hafta sonu olmasına rağmen gönüllü olarak katılım sağlayan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.